Blog,  Zdrowie & Seks

Ułatw sobie życie: artykuły higieniczne, część 1

Żeby nie pisać co notkę o seksie 😉 postanowiłam, że będę co jakiś czas robiła przegląd rzeczy najpotrzebniejszych, które przy okazji mogą ułatwić życie osobom z dysfunkcjami ruchu. Myślę, że to dobry pomysł ponieważ większość z przedmiotów, które pokażę było przedstawianych gdzieś na innych blogach lub filmach, ale nigdy (przynajmniej ja nie trafiłam na nic takiego) w kontekście osób niepełnosprawnych. Rzeczy będę dzieliła tematycznie oraz na części i szczegółowo je omówię. Być może o wielu z nich słyszeliście, być może ktoś jakieś posiada, ale jeśli tak nie jest, fajnie jeśli będę mogła zainspirować zarówno płeć żeńską jak i męską – tak, panowie też wkrótce będą mogli tu coś znaleźć dla siebie 😉

Zaczynamy od artykułów higienicznych, będzie to część pierwsza ponieważ nie chce od razu opisywać dziesiątek produktów. Co tym razem wybiorę?Kieszonkowy bidet. 
Nazwa tego gadżetu swego czasu mnie rozwaliła na łopatki bo bidet kojarzy mi się z sedesem, tyle że w nieco innej wersji, więc raczej kieszonkowy to on nie jest. Tymczasem chodzi o… „wtyczkę z dziurką do butelki, np. po wodzie. To brzmi śmiesznie, ale wierzcie mi, kobietom, które nie zawsze mogą wejść do wanny lub pod prysznic taki pimpuś jest niezwykle przydatny, by mogły się podmyć choćby na ubikacji, do której akurat słuchawka prysznicowa nie dosięga. Wtyczka bidetowa jest bardzo mała, zatem można ją łatwo schować, np. w torebce. Pasuje do większości butelek po wodzie mineralnej. Hygienna Solo do kupienia TU.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *